Pole tekstowe: Hilke Veikje R.

Urodzona w 2010 roku. Posiada pełną dokumentację holenderską. Bardzo wysoka klacz (około 170cm), grzeczna, bardzo spokojna, ze świetnym charakterem, ma bardzo długą grzywę jak na swój bardzo młody wiek. Klacz ma bardzo wyjątkową i niepowtarzalną urodę oraz rewelacyjny rodowód.

Klacz jest zaźrebiona ogierem holenderskim i źrebak będzie miał Holenderski rodowód z wpisem do Księgi Stadnej Koni Fryzyjskich w Holandii.

Hilke nadaje się dla dzieci i do lekkiej rekreacji oraz przede wszystkim na hodowle ponieważ ma lekko przekrzywioną miednicę, jest to bardzo stary uraz z czasów dzieciństwa (można potwierdzić to z własnym weterynarzem), co nie przeszkadza jej w jeździe, jedynie podczas stępu widoczny jest dłuższy wykrok, ale w kłusie nie ma różnicy, jest bardzo wygodnym koniem zwłaszcza w kłusie. Jest bardzo delikatna " w pysku", delikatnie reaguje na łydki nadaje się dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy na "jazdę próbną".

Linia żeńska pełna: Ster - Ster - Ster - Stb Model+Pref*7+Prestm

Zarejestrowana w Głównej Księdze Stadnej Koni Fryzyjskich w Holandii.

Opis klaczy:
Wychów pastwiskowy, Dokumentacja zagraniczna, Dla amatora, idealna do hodowli, Rekreacji, Spokojny charakter, Wytrzymała

Umiejętności:

ujeżdżona pod siodłem, Przyzwyczajona do zabiegów pielęgnacyjnych, Lonżowana

Hilke Veikje R.(Beart 411 x Wikke 404)

Skontaktuj się z nami:

Tel.: +48 503 543 199

Tel.: +31 641 706 511

E-mail: kota503@interia.pl

Ojciec klaczy - Beart 411

Ojciec matki klaczy - Wikke 404